Autosalon-EUCAR

Spółka “Autosalon-EUCAR” rozpoczęła działalność w kwietniu 1994 r. w zakresie sprzedaży samochodów, części zamiennych oraz serwisu w ramach podpisanej umowy z Fabryką Samochodów Osobowych Warszawie, za czasem poszerzając ofertę o inne marki.


Początki działalności to zatrudnienie 10 pracowników, z uruchomieniem trzech stanowisk serwisowych na powierzchni 120 m², salonu o pow. 80 m ², i sklepomagazynu na powierzchni 50 m², w obiektach dzierżawionych.

  • W roku 1995 zakupiliśmy własny obiekt w Giżycku pod działalność usługowo-handlową w zakresie sprzedaży samochodów i serwisu.
  • W roku 1997 został zbudowany i oddany do użytku kompleks motoryzacyjny w Suwałkach o powierzchni użytkowej 1900 m² (salon samochodów, serwis, warsztat blacharsko-lakierniczy, stacja kontroli pojazdów, sklepo-magazyn).
  • W roku 2006 wybudowano i oddano do użytku w Ełku kompleks obiektów spełniających standardy marki FORD, co przyczyniło się do zawarcia umowy o współpracy z FORD Polska.
  • W roku 2010 dokonano rozbudowy Oddziału w Giżycku w wyniku czego powstał nowy salon samochodów o pow. 820 m².
  • W roku 2010-2011 dokonano rozbudowy obiektów w Oddziale w Suwałkach do obsługi serwisowej samochodów ciężarowych, przyczep i naczep.

W wyniku zrealizowanych tak dużych inwestycji Firma „EUCAR” jest obecnie dobrze przygotowana do świadczenia usług naszym dotychczasowym i przyszłym Klientom, tak w zakresie sprzedaży samochodów jak i ich serwisowania.

Wieloletnie uzyskane doświadczenie oraz ciągłe kształtowanie i doskonalenie umiejętności naszych pracowników pozwala na profesjonalną i odpowiednią Państwa obsługę.