• Ford Dla Ciebie

   Od ponad 20 lat Ford Credit pomaga Klientom sfinansować swój wymarzony model Forda. Dowiedz się więcej o naszych produktach finansowych. Ford Multiopcje to idealna pożyczka na zakup Forda dla klientów, którzy chcą częściej wymieniać samochód na nowy. Ford Credit to prosta i wygodna forma finansowania zakupu samochodu.

  • Ford Dla Ciebie


  • Ford Dla Biznesu

   Ford Credit oferuje szeroką gamę produktów finansowych skierowanych do Klientów biznesowych. Dowiedz się więcej o naszych produktach finansowych. Ford Leasing Opcje jest program, dzięki któremu możesz cieszyć się niskimi ratami, bo płacisz tylko za użytkowanie auta a nie za samochód. Dzięki Ford Leasing sfinansujesz nowy lub używany samochód na warunkach idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb i możliwości. Ford Wynajem to program dzięki któremu płacisz tylko kwotę odpowiadającą amortyzacji auta w trakcie jego użytkowania. Ford Multiopcje jest świetną opcją dla wszystkich, którzy często wymieniają samochód na nowy.

  • Ford Dla Biznesu
  • Ford Leasing Opcje
  • Ford Leasing
  • Ford Wynajem


Nasi Konsultanci Sprzedaży służą pomocą w załatwieniu wszystkich formalności związanych ze sfinansowaniem zakupu samochodu, jego wyposażeniem samochodu oraz ubezpieczeniem.

W tym zakresie współpracujemy z wieloma firmami działającymi na rynku finansów i ubezpieczeń. Doświadczenie naszych specjalistów oraz znajomość realiów polskiego rynku finansowego i regulacji prawnych, pozwalają oferować naszym klientom najwyższej jakości usługi odpowiadające ich oczekiwaniom.

Stale współpracujemy z takimi instytucjami jak Idea Getin Leasing, Europejski Fundusz Leasingowy, PKO Leasing i wieloma innymi. Jesteśmy również otwarci na współpracę z dowolnymi, wskazanymi przez klienta instytucjami finansowymi i firmami ubezpieczeniowymi.