FORD POMOC 22 522 27 27

Serwis mechaniczny samochodów

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów marki FORD

Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych

Naprawy eksploatacyjne ( wymiana oleju, wymiana klocków hamulcowych, wymiana ogumienia, geometria zawieszenia, itp.) – dotyczy wszystkich marek samochodowych (osobowe i dostawcze)

Naprawy mechaniczne układów rozrządu, układów zasilania, skrzyni biegów, silników, układów zawieszenia, układów kierowniczych, itp. samochody wszystkich marek (osobowe i dostawcze)

Montaż , obsługa , przeglądy instalacji gazowych LPG

Naprawy układów klimatyzacji – napełnianie , czyszczenie i odgrzybianie

Diagnostyka silników i zawieszeń na urządzeniach komputerowych

Wymiana opon i wyważanie kół , przechowywanie posezonowe ogumienia „hotel opon”

Montaż systemów car audio i telefonicznych zestawów głośnomówiących , systemów antykradzieżowych- montaż innych akcesoriów doposażenia

Naprawy instalacji elektrycznych samochodów osobowych i dostawczych

Badania techniczne pojazdów (przedłużanie dowodów rejestracyjnych w Stacji Kontroli Pojazdów)

Myjnia samochodowa, która oferujemy kompleksowe usługi mycia i konserwacji samochodów. Myjnia ręczna i automatyczna, czynne są w godzinach 8.00-16.00. Na stanowisku myjni ręcznej wykonujemy czyszczenie wnętrza samochodu, odkurzanie i mycie tapicerki. Karty myjni automatycznej są do nabycia u pracownika obsługującego myjnię lub w Biurze obsługi Klienta Serwisu.

Dokładna instrukcja obsługi myjni znajduje się na stanowisku myjni. Prosimy o jej dokładne przestrzeganie. W razie problemów przy korzystaniu z myjni proszę o zwrócenie się do pracownika myjni ręcznej lub doradcy serwisu.

Do wyboru macie Państwo 8 programów mycia, tj.:

  1. mycie
  2. mycie i suszenie
  3. mycie, suszenie i gorący wosk
  4. mycie, suszenie, piana
  5. mycie, suszenie, gorący wosk, piana;
  6. wysokie ciśnienie, mycie, suszenie, piana
  7. wysokie ciśnienie, mycie, suszenie, gorący wosk, piana
  8. suszenie.

Zapraszamy !

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek : 8.00 – 17.00
sobota: 8.00 – 14.00

Kontakt:

Doradca Serwisu - tel. (87) 621 49 47 wew.65 i 64
723 976 596, fax. (87) 621 49 48

Serwis Samochodów Dostawczych - tel. (87) 621 49 47 wew.65 i 64
723 976 596, fax. (87) 621 49 48

Napisz do nas:
e-mail: serwis.elk@eucar.pl

Program Transit24

Dbamy, aby Twój biznes „kręcił się” bez przerwy

Program Transit24 /Serwis Pojazdów Dostawczych – programem partnerstwa biznesowego.

 

Sieć Autoryzowanych Dealerów Forda stworzona została do kompleksowej obsługi całej gamy samochodów marki Ford. Działy handlowe, Doradcy Serwisowi oraz cały personel techniczny dealerów ukierunkowani są na cel: przewidywanie i realizacja oczekiwań kierowców i użytkowników pojazdów.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych klientów, Ford utworzył europejską sieć wyspecjalizowanych Serwisów Pojazdów Dostawczych. Zapewniają one wysoki poziom usług, opiekę i doradztwo klientom użytkujących pojazdy dostawcze. Serwisy Forda to odpowiedź na wszelkie zagadnienia związane z transportem. To rozwiązania przygotowane przez fachowców dla fachowców. Program Ford Transit 24 Zaproponowany przez Forda to spójne standardy i procesy obsługi posprzedażnej, mające na celu minimalizowanie czasu wyłączenia z eksploatacji pojazdów dostawczych, pomoc w optymalizacji kosztów eksploatacji i zapewnienia mobilności i ważnych udogodnień użytkowników i klientom pojazdów serwisowanych w dedykowanych Serwisach Pojazdów Dostawczych i Centrach Transita.

 

Standardy programu Transit24 zapewniają wysoki priorytet obsługi, zawierają rozwiązania dla napraw pilnych, serwis „od ręki” w nagłych przypadkach, bezpłatny Assistance12, elastyczny czas pracy serwisów, rozszerzone godziny otwarcia warsztatu oraz zastępcze pojazdy dostawcze Transit.

 

KONTAKT:

Serwis Samochodów Dostawczych - tel. (87) 621 49 47 wew.65 i 64
723 976 596, fax. (87) 621 49 48